FBR Proje & Mühendislik Limited Şirketi başta üstyapı projeleri olmak üzere, bina, karayolu ve demiryolu sanat yapıları konusunda alanında uzman mühendisler tarafından 2014 yılında Ankara'da kurulmuş bir proje firmasıdır.
FBR Proje & Mühendislik genç kadrosu ve güncel mühendislik anlayışıyla,  mühendislik ilkeleri doğrultusunda çözüm odaklı projecilik hizmetleri sunar.
Firmamızın ana hedefi; teknik ve idari kadrosunu güçlendirerek hem yurtiçi hem yurtdışı projelerinde sektöründe öncü firmaların arasında yerini almaktır. Müşteri memnuniyeti esaslı, çağa uygun ve ekonomik çözümler üreterek sektörde prestijli bir yere sahip olmak amacıyla kurulmuş olan firmamız, pek çok projede yer almış ve almaya devam edecektir.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, projelerin yapım aşamasında çağın getirdiği yenilikleri mesleki tecrübemizle harmanlamak, mevcut yönetim uygulamalarını geliştirerek, çalışma yaşamı kalitesini artırmaktır.

Misyonumuz

Gerekli proje esaslarına ve teknik şartnamelere uygun, kalite esaslarından ödün vermeden, zamanında ve pratik mühendislik çözümleri sunmaktır.